ME -Huiskamergroep Ulft
Als je lid bent van de ME/CVS Stichting kan je meedoen met de ME- huiskamergroep. De ME-Huiskamergroepen zijn huiskamerbijeenkomsten voor mensen met ME/CVS. Tijdens deze bijeenkomsten wisselen deelnemers ervaringen uit, delen ze tips & trucs over leven met ME/CVS doen ze nieuwe contacten op en steunen elkaar bij het leven met een chronische ziekte.
De ME-Huiskamergroep te Ulft heeft beperkt ruimte per bijeenkomst. Daarom vragen we deelnemers om zich vooraf aan te melden. De frequentie van de bijeenkomsten vindt in overleg plaats.
Let op: Nu in Corona- tijd zijn er aanpassingen. Contact is meer en meer via Whatsapp en na 1 juli worden de bijeenkomsten zo veel mogelijk buiten gehouden.
Aanmelden kan door te bellen of te mailen met Jeanette. Telefoon: 06 57709772 Email: j.ruizendaal2@gmail.com